Hakkımızda

EVREN MEKANİK ISITMA SOĞUTMA A.Ş. olarak;Başta hastaneler olmak üzere ,laboratuvarlar,ilaç üretimi, yoğun bakım, temiz oda, gıda sanayi ve hassas klima kontrollü odalar gibi yüksek teknik ile tecrübe gerektiren yerlerde; danışmanlık, proje geliştirme, mekanik, mühendislik, taahhüt, ürün tedarik ve satışı, satış sonrası bakım onarım hizmetleri, validasyon, kalifikasyon ve eğitim konularında ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Standartlarında ve TSE 12850 Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip olarak hizmet vermektedir.

Sistemde meydana gelebilecek olası arızaları önlemek, ve olası arızaların önüne geçmek, sistemlerin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmasını sağlamak amacı ile periyodik olarak bakımlarını yapan uzman bakım ekibimizle kesintisiz hizmet vermektedir.

Klima ve havalandırma sistemlerine ait, hijyenik ve konfor klima santralleri, soğutma grupları, fancoil üniteleri, filtreler, buharlı nemlendiriciler, hava kontrol malzemeleri (menfezler, hepa filtre ve laminar flow üniteleri, menfezler, damperler ) ve otomatik kontrol cihazlarının da satışına devam etmektedir.

Türkiye ve Dünya çapında Akredite olmuş firmalardan eğitimlerini alan, konusunda deneyimli ve uzman personelimizle, kurulu sistemlerin validasyon (Partikül sayımları, DOP Testi, Hava hızı ölçümü, hava akışı ölçüm testi, sızdırmazlık testi, sıcaklık değer ölçümü, mahal nem değeri ölçümü ) hizmetini vermeye devam etmektedir.